ANT-OMNI-0671-01
-
Antenne
1396316
Multibånd rundtvirkende antenne for vegg- eller stolpemontering, 0,6 GHz ... 7,1 GHz, fordel 1 dBi ... 3 dBi, beskyttelsesgrad IP67, tåler sjøvann, tilkobling N (female), inkl. monteringsvinkel og stolpeklemmer
Produktdetaljer
| Merknad for bruk | |
| Merknad for bruk | Kun for industriell bruk |
| Produkttype | Antenne |
| Leveringsomfang | inkl. monteringsvinkel og stolpebøyler |
| Karakteristisk stråling | Rundtstrålende |
| Effekt | 2 dBi (617 MHz ... 960 MHz) |
| 1 dBi (1,4 GHz ... 1,6 GHz) | |
| 2 dBi (1,7 GHz ... 2,7 GHz) | |
| 3 dBi (3,3 GHz ... 7,1 GHz) | |
| Vertikal åpningsvinkel | 70 ° (617 MHz ... 960 MHz) |
| 60 ° (1,4 GHz ... 2,7 GHz) | |
| 45 ° (3,3 GHz ... 5,9 GHz) | |
| 30 ° 6,0 GHz ... 7,1 GHz | |
| Horisontal åpningsvinkel | 360 ° |
| Polarisasjon | lineær vertikal |
| Frekvensbånd | 2400 MHz |
| 868 MHz | |
| 700 MHz | |
| 800 MHz | |
| 850 MHz | |
| 900 MHz | |
| 1700 MHz | |
| 1800 MHz | |
| 1900 MHz | |
| 2100 MHz | |
| 2600 MHz | |
| 3600 MHz | |
| 5 GHz | |
| Frekvensområde | 0,6 GHz ... 7,1 GHz |
| Impedans | 50 Ω |
| Effekt maks. | 1,00 W |
| Stående bølgeforhold VSWR i 50-Ω-systemet | ≤ 3,50 |
| Tilkoblingsteknikk | |
| Tilkoblingstype | N (female) |
| Utvendig diameter | 30 mm ... 45 mm (Mast) |
| Målskisse |
|
| Høyde | 158 mm |
| Diameter | 24 mm |
| Borehulldiameter | 6 mm |
| Utvendig mål | |
| Utvendig diameter | 30 mm ... 45 mm (Mast) |
| Material (Radom) | Kunststoff (glassfiberforsterket) |
| Material (Holder) | Kunststoff (glassfiberforsterket) |
| Material (U-skrue) | Spesialstål V2A |
| Brennbarhetsklasse iht. UL 94 | V0 |
| Annen bestandighet | tåler sjøvann |
| Miljøforhold | |
| Beskyttelsesgrad | IP67 |
| Omgivelsestemperatur (drift) | -30 °C ... 70 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring/transport) | -40 °C ... 85 °C |
| Vindhastighet | 220 km/t |
| Annen bestandighet | tåler sjøvann |
| Monteringstype | Veggmontering |
| Stolpemontering | |
| Monteringsinformasjon | Utendørs- og innendørsområde |
| Artikkelnummer | 1396316 |
| Pakkestørrelse | 1 Stk. |
| Minimum bestillingsmengde | 1 Stk. |
| Rabattgruppe | 31NDNC |
| Produktnøkkel | DNC6A2 |
| GTIN | 4063151780616 |
| Vekt pr. stk. (inkl. forpakning) | 206 g |
| Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) | 141 g |
| Tolltariffnummer | 85177100 |
| Opprinnelsesland | TW |
ECLASS
| ECLASS-13.0 | 19070105 |
| ECLASS-15.0 | 19070105 |
ETIM
| ETIM 10.0 | EC001698 |
UNSPSC
| UNSPSC 21.0 | 43223100 |
| EU RoHS | |
| Oppfyller kravene iht. RoHS-direktivet | Ja (Ingen unntak) |
| China RoHS | |
| Environment friendly use period (EFUP) |
EFUP-E
Ingen farlige stoffer over grenseverdiene
|
| EU REACH SVHC | |
| Henvisning til REACH-kandidatstoff (CAS-nr.) | Ingen stoff med en masseandel på over 0,1 % |
| EF3.1 klimaendringer | |
| CO2e kg | 6,047 kg CO2e |
Kompatible produkter
-
-
NBC-COX-CNM/1.0-M/COX-CKM - Koaksialkabel 1340143
-
NBC-COX-CNM/3.0-M/COX-CKM - Koaksialkabel 1340144
-
NBC-COX-CNM/5.0-M/COX-CKM - Koaksialkabel 1340147
-
NBC-COX-CNM/0.5-S/COX-CLM - Koaksialkabel 1340130
-
NBC-COX-CNM/1.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340131
-
NBC-COX-CNM/1.5-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340133
-
NBC-COX-CNM/2.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340135
-
NBC-COX-CNM/3.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340136
-
NBC-COX-CNM/5.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340137
-
CN-UB-70DC-6-BB - Overspenningsvern 2803166
-
RAD-ADP-N/F-N/F - Adapter 2867843
-
NBC-COX-CNM/3.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340123
-
NBC-COX-CNM/5.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340124
-
NBC-COX-CNM/10.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340125
-
RAD-TAPE-SV-19-3 - Værbeskyttelsesbånd 2903182
Dine fordeler
Optimal for fritt bevegelige eller stasjonære anvendelser i 2G/3G/4G/5G-mobilradionett
Universell bruk grunnet stort frekvensområde
Sjøvannsresistent
Fremtidssikkerhet grunnet bruk av blyfrie materialer
Ofte søkt
PHOENIX CONTACT AS
Strømsveien 344; N-1081 Oslo