Medarbeider hos kundeservice

Ta kontakt med oss Vi er her i din nærhet

Velg foretrukket kontaktkanal.

Ring oss

Vi vil gjerne hjelpe deg.

Telefonnummer / epost

Produktansvar

Kundestøtte
Sentralbord (Mandag til fredag 08.00-16.00) +47 22 07 68 00
Kundesenter (Mandag til fredag 08.00-16.00) +47 22 07 68 20
Produktsupport (Mandag til fredag 08.00-16.00) +47 22 07 68 30
Produktsupport
Erik Jonassen - Product Spesialist +47 22 07 68 25 / +47 48 49 17 44 / ejonassen@phoenixcontact.com Merking / Rekkeklemmer
Daniel Wiik - Application Engineer +47 22 07 68 19 / dwiik@phoenixcontact.com
Jonas Schultz Pedersen - Application Engineer +47 22 07 68 17 / jpedersen@phoenixcontact.com Kontrollere, I/O, PC/ HMI og PLCnext.
Business Area Managers
Trond Sæther - Business Area Manager +47 91 32 61 71 / tsaether@phoenixcontact.com Strømforsyninger
Morten Aanonli - Business Area Manager +47 91 32 61 91 / maanonli@phoenixcontact.com Industry Management and Automation
Thomas Fjeldstad - Business Area Manager +47 95 52 10 10 / tfjeldstad@phoenixcontact.com Kretskorttilkoblinger og kapslinger, Datatilkoblinger, E-mobility
Product Managers
Sigbjørn Kongsli - Product Specialist E-mobility & Energy +47 92 82 82 00 / skongsli@phoenixcontact.com Teknisk støtte, løsningsmodeller og integrasjon av komponenter for E-mobility
Erik Hansen Testdal - Product Manager +47 98 82 65 24 / etestdal@phoenixcontact.com Merkesystemer, Smart- produksjon -Engineering, CAE, M8/M12, kabler og plugger, Industri-kontakter
Morten Ruud - Product Manager Interface +47 99 52 75 43 / morten.ruud@phoenixcontact.com Signalbehandling, releer, systemkabling
Morten Rognan - Product Manager / Support +47 98 07 07 02 / mrognan@phoenixcontact.com Rekkeklemmer, cabinet add-on, koblingsbokser
Solomon Zigta - Product Manager +47 93 99 05 34 / szigta@phoenixcontact.com Applikasjonssupport ICE & produktansvarlig vern
Thomas Christiansen - Product Manager +47 40 47 57 06 / tchristiansen@phoenixcontact.com Switcher, fjernkommunikasjon, brannmurer, safety og digital kommunikasjon og konvertere.
Jonas Schultz Pedersen - Application Engineer +47 22 07 68 17 / jpedersen@phoenixcontact.com Kontrollere, I/O, PC/ HMI og PLCnext.
Marked
André Brumoen +47 96 01 30 88 / abrumoen@phoenixcontact.com Marketing, sosiale medier og web
Vertical Market Management
Jon Kåre Solås +47 97 15 50 58 / jsolaas@phoenixcontact.com Industriansvarlig Prosess – Marine – Power2X

Salgsteam

Våre selgere kan hjelpe deg med dine spørsmål.

Telefonnummer / epost

Produktansvar

Salg
Rune Hauge - Sales Manager +47 48 49 79 20 / rhauge@phoenixcontact.com
Rasmus Sundgot - Sales Responsible Region West +47 91 32 61 81 / rsundgot@phoenixcontact.com
Erik Lian - Sales Responsible Region Mid / North +47 91 57 98 91 / elian@phoenixcontact.com
Vegard Sjølie - Efficiency in Cabinet Building +47 90 71 02 83 / vsjolie@phoenixcontact.com
Andreas Ring - Project Manager System & Solutions +47 97 54 92 44 / aring@phoenixcontact.com
Kai Erik Olsen - Sales Responsible KAM/Distribution +47 90 06 02 04 / kolsen@phoenixcontact.com
Johnny Iversen - Efficiency in Cabinet Building) +47 90 08 22 32 / jiversen@phoenixcontact.com
Lars Woldsund - Sales Responsible Energy +47 94 03 18 23 / lwoldsund@phoenixcontact.com