SPS Connect 2020

SPS-Akıllı Üretim Çözümleri 2020
24 - 26 Kasım 2020, Nürnberg, Almanya

PHOENIX CONTACT SPS ticaret fuarında

Anahtar öneme sahip konularımızı SPS'de – Akıllı Üretim Çözümleri (daha önceki SPS IPC Drives) – 26 - 28 Kasım tarihlerinde Nürnberg, Almanya'da bizzat ve canlı olarak deneyimleyin. Phoenix Contact, endüstri için uluslararası uzman ticaret fuarı olan SPS'de endüstriyel otomasyon için gelecek-odaklı teknolojiler tanıtacak. Nesnelerin İnterneti (IoT), dijital ikiz, bulut teknolojisi ve 5G gibi güncel konular endüstriyel üretimde dijitalleşme için en yeni gelişmeleri yakalamanızı sağlayacak.

Akıllı ürünlerimiz, kontrol panosundan gelen verileri doğrudan bulutta kullanmanızı sağlıyor. PLCnext Technology ekosistemiyle akıllı otomasyon çözümlerini açık ve güvenli şekilde programlayın. COMPLETE line çözümüyle verileri kapsamlı şekilde kullanarak mühendislikten üretime kadar kumanda panosu imalatındaki prosesleri optimize edin.

Akıllı Üretim Çözümleri için kılavuzunuz

Otomasyonunuz için ekosistem

Atölye alanımızda açık PLCnext Technology ekosistemini eylem halinde görün. Bu çözümün sunduğu sayısız yeni olanaklar hakkında daha fazlasını keşfedin. Akıllı donanım ve yazılıma ilave olarak, SPS'de ayrıca yeni dijital pazarımız olan PLCnext Store'un uygulamanız için sunduğu avantajları da keşfedeceksiniz. Aynı zamanda yeni dijital iş modelleri için çeşitli seçenekleri tartışma imkânı bulacaksınız.
PLCnext Technology ekosistemi

COMPLETE line – kapsamlı çözüm

Verileri kapsamlı şekilde kullanarak, kumanda panosu imalatındaki iş yükünüzü büyük ölçüde azaltın. Aynı zamanda ideal şekilde koordine edilmiş donanım ve yazılım komponentleri sisteminden yararlanın. Ticaret fuarında her adımda size rehberlik yapacağız: Mühendisliğin optimize edilmesinden ve hızlı montajdan, kontrol panosu imalatı için yeni konseptlerin geliştirilmesine kadar.
COMPLETE line – kapsamlı çözüm

Akıllı ürünler

2000 mühendisten oluşan güçlü ekibimizin uzmanlığı sayesinde yeni ürünlere, sistemlere ve çözümlere öncülük ediyoruz. Dijitalleşmeyi işletmenize uygulamaya başlayın. Proficloud üzerinden, örneğin, aşırı gerilim koruması için akıllı destek sistemi Impulse Check ile, kontrol panonuzdan gelen verileri kestirimci bakım için kullanın. Veya geleceğin endüstriyel haberleşme altyapısı olan Tek Çift Ethernet'i tanıyın.
ImpulseCheck – aşırı gerilim koruması için akıllı destek sistemi

Sensörden buluta

Tek Çift Ethernet (SPE), Gelişkin Fiziksel Katman (APL), Zamana Duyarlı Ağ Oluşturma (TSN) ve 5G gibi yeni teknolojilerin endüstriyel haberleşmeyi nasıl dönüştürdüğünü ve tamamen yeni uygulamalar başlattığını keşfedin. SPE ürünlerimizin etkileyici özelliklerini bizzat tecrübe edin ve anahtarlarımızın ilk TSN fonksiyonlarını deneyin.
Haberleşme standartları

Siber güvenlik

SPS'de, güvenlik uzmanlarımız onaylı ürün, çözüm ve hizmetleri kullanarak sistemlerinizi siber saldırılara ve istenmeden yapılan değişikliklere karşı nasıl koruyabileceğinizi gösterecek. Ürün ve çözümlerimizin tüm kullanım ömrü boyunca 360° güvenliği deneyimleyin. Kendi bireysel ihtiyaçlarınızı ve korunma seçeneklerinizi uzmanlarımızla birlikte değerlendirin.

Endüstri 4.0'da siber güvenlik
Endüstri 4.0' da BT güvenliği

Akıllı üretim için iş ortağınız

Akıllı fabrikaları gerçeğe dönüştürmek için, ağlarda işbirliği yapıyoruz ve ağ tabanlı üretim vizyonumuza yönelik olarak aşamalı bir çalışma yürütüyoruz. “Plattform Industrie 4.0” gibi çeşitli komitelerdeki altyapımızla geleceği şekillendiriyoruz. Şu kılavuz buna bir örnektir: “Endüstri 4.0'da BT güvenliği – Güvenli üretime doğru ilk adım”.

Sosyal medya @ #sps_live

Sosyal medya @ #sps_live

SPS ticari fuarındaki hiçbir haberi kaçırmayın ve sosyal medya üzerinden bize katılın.