SPS Connect 2020

SPS – Smart Production Solutions 2020
24 – 26.11.2020 w Norymberdze

PHOENIX CONTACT na targach SPS

Zobacz z nami najciekawsze tematy SPS – Smart Production Solutions (wcześniej SPS IPC Drives) w dniach od 26 do 28 listopada w Norymberdze. Na wiodących targach branżowych SPS firma Phoenix Contact zaprezentuje nowoczesne technologie automatyki przemysłowej. Aktualne tematy, takie jak Internet rzeczy (IoT), „cyfrowy bliźniak”, technologia chmury czy 5G, przybliżą najnowsze osiągnięcia cyfryzacji w produkcji przemysłowej.

Nasze inteligentne produkty pozwalają na wykorzystywanie danych z szafy sterowniczej bezpośrednio w chmurze. PLCnext Technology umożliwia programowanie inteligentnych, otwartych i bezpiecznych rozwiązań automatyzacyjnych. Dzięki wykorzystaniu danych przy użyciu kompletnego rozwiązania COMPLETE line zoptymalizujesz procesy produkcji szaf sterowniczych od etapu projektu po fazę produkcji.

Twój towarzysz do Smart Production Solutions

Platforma automatyzacji

Na specjalnie przygotowanej powierzchni warsztatowej będzie można poznać zalety otwartej platformy PLCnext Technology. Dowiedz się więcej na temat licznych nowych możliwości, jakie oferuje to rozwiązanie. Na targach SPS poza inteligentnymi urządzeniami i oprogramowaniem zaprezentujemy również korzyści cyfrowego sklepu PLCnext Store dla Twojej aplikacji. Porozmawiamy o opcjach nowych cyfrowych modeli biznesowych.
Platforma PLCnext Technology

Kompletne rozwiązanie COMPLETE line

Dzięki kompleksowemu wykorzystaniu danych można znacznie skrócić czas produkcji szaf sterowniczych. Wymierne korzyści zapewni system dopasowanego do siebie sprzętu i oprogramowania. Na targach podążymy wspólnie drogą od optymalizacji projektowania, poprzez szybką instalację, po tworzenie nowych koncepcji produkcji szaf sterowniczych.
COMPLETE line

Inteligentne produkty

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych 2000 inżynierów jesteśmy pionierem w tworzeniu nowych produktów, systemów i rozwiązań. W ten sposób rozpoczniesz cyfryzację swojej firmy. Wykorzystaj dane z szafy sterowniczej poprzez Proficloud do konserwacji zapobiegawczej, np. za pomocą ImpulseCheck, inteligentnego systemu wspomagania ochrony przed przepięciami. Dowiedz się więcej na temat Single Pair Ethernet, czyli infrastruktury do komunikacji przemysłowej przyszłości.
Inteligentny system wspomagający ochronę przed przepięciami ImpulseCheck

Z czujnika do chmury

Dowiedz się, w jaki sposób nowe technologie, takie jak Single Pair Ethernet (SPE), Advanced Physical Layer (APL), Time Sensitive Networking (TSN) czy 5G, zmieniają komunikację przemysłową i umożliwiają całkowicie nowe zastosowania. Poznaj nasze produkty SPE i zobacz pierwsze funkcje TSN w naszych switchach.
Standardy komunikacji

Cyberbezpieczeństwo

Nasi eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa pokażą na targach SPS, w jaki sposób przy użyciu certyfikowanych produktów, rozwiązań i usług chronić systemy przed cyberprzestępczością i manipulacjami. Poznaj bezpieczeństwo 360° w całym cyklu życia naszych produktów i rozwiązań. Porozmawiaj z naszymi ekspertami na temat swoich indywidualnych wymagań i możliwości ochrony.

Cyberbezpieczeństwo w Industry 4.0
Bezpieczeństwo IT w Industry 4.0

Twój partner w dziedzinie inteligentnej produkcji

Aby inteligentne fabryki stały się rzeczywistością, współpracujemy z różnymi partnerami i zbliżamy się małymi krokami do wizji produkcji w sieci. Tworzymy przyszłość poprzez działalność w różnych gremiach, takich jak np. platforma Industry 4.0. Jednym z przykładów jest przewodnik poświęcony bezpieczeństwu IT w Industry 4.0 – Pierwsze kroki do bezpiecznej produkcji.

Media społecznościowe @ #sps_live

Media społecznościowe @ #sps_live

Śledź na bieżąco aktualności z targów SPS i oglądaj nasze transmisje na żywo w mediach społecznościowych.