SPS Connect 2020

SPS – Smart Production Solutions 2020
24.–26.11.2020 v Norimberku

PHOENIX CONTACT na veletrhu SPS

Buďte v obraze a získejte informace o nejaktuálnějších tématech na veletrhu SPS – Smart Production Solutions (dříve SPS IPC Drives) od 26. do 28. listopadu v Norimberku. Společnost Phoenix Contact na mezinárodním veletrhu SPS představí technologie budoucnosti pro průmyslovou automatizaci. Získáte informace o aktuálních tématech o digitalizaci v průmyslové výrobě, jako je internet věcí (IoT), digitální dvojče, cloudová technologie nebo 5G.

S našimi chytrými produkty můžete přímo v cloudu používat data z rozvaděče. Pomocí ekosystému PLCnext Technology můžete programovat chytrá automatizační řešení otevřeně a bezpečně. S kompletním řešením COMPLETE line při konstrukci rozvaděčů budete konzistentně prostřednictvím dat optimalizovat procesy od projektování až po výrobu.

Váš rádce pro SPS – chytrá řešení výroby

Ekosystém pro vaši automatizaci

Představíme vám v našem workshopu otevřený ekosystém PLCnext Technology. Dozvíte se další informace o mnoha nových příležitostech, které toto řešení nabízí. Kromě chytrého hardwaru a softwaru se na veletrhu SPS také seznámíte s výhodami digitálního tržiště PLCnext Store pro vaše použití. Diskutujte s námi o možnostech pro nové obchodní modely.
Ekosystém PLCnext Technology

Kompletní řešení COMPLETE line

Důsledným používáním dat minimalizujete svou námahu při konstrukci rozvaděčů. Využijte vzájemně sladěný systém hardwarových a softwarových komponent. Na veletrhu s vámi projdeme celý proces od optimalizace strojírenství, přes rychlou instalaci až po vývoj nových konceptů při konstrukci rozvaděčů.
COMPLETE line

Chytré produkty

Know-how našich zhruba 2 000 inženýrů z nás dělá průkopníka pro nové produkty, systémy a řešení. Je to ideální výchozí pozice pro digitalizaci ve vaší firmě. Prostřednictvím Proficloud můžete využívat data z rozvaděče pro prediktivní údržbu, např. s chytrým asistenčním systémem pro ochranu před přepětím ImpulseCheck. Nebo se můžete dozvědět o jednopárovém Ethernetu, infrastruktuře pro průmyslovou komunikaci budoucnosti.
Chytrý asistenční systém přepěťové ochrany ImpulseCheck

Ze snímače až do cloudu

Zjistěte, jak nové technologie, jako je jednopárový Ethernet (SPE), Advanced Physical Layer (APL), Time Sensitive Networking (TSN) nebo 5G, mění průmyslovou komunikaci a umožňují zcela nové použití. Přesvědčte se na místě o našich produktech SPE a podívejte se, jak TSN funguje v našich vypínačích.
Komunikační standardy

Kybernetická bezpečnost

Na veletrhu SPS vám naši odborníci na bezpečnost ukážou, jak můžete systémy chránit před kybernetickými útoky a nechtěnými změnami certifikovanými produkty, řešeními a službami. 360° zabezpečení po celou dobu životnosti našich produktů a řešení. Proberte s našimi odborníky své individuální požadavky a možnosti ochrany.

Kybernetická bezpečnost v Průmyslu 4.0
Bezpečnost IT v Průmyslu 4.0

Váš parner pro chytrou výrobu

Aby se chytré továrny staly skutečností, spolupracujeme na síti a malými krůčky se posunujeme k vizi síťově propojené výroby. Budoucnost utváříme naší prací v různých výborech, např. v platformě Průmyslu 4.0. Příkladem je následující průvodce zabezpečením IT v Průmyslu 4.0 – První kroky k bezpečné výrobě.

Soriální sítě @ #sps_live

Soriální sítě @ #sps_live

Nenechejte si ujít žádné novinky z veletrhu SPS a buďte tam živě prostřednictvím sociálních médií.