SPS – Smart Production Solutions 2019

SPS – Smart Production Solutions 2019
26.–28.11.2019 v Norimberku
Hala 9, stánek 310

Zajistěte si vstupenku již teď!

PHOENIX CONTACT na veletrhu SPS

Buďte v obraze a získejte informace o nejaktuálnějších tématech na veletrhu SPS – Smart Production Solutions (dříve SPS IPC Drives) od 26. do 28. listopadu v Norimberku. Společnost Phoenix Contact na mezinárodním veletrhu SPS představí technologie budoucnosti pro průmyslovou automatizaci. Získáte informace o aktuálních tématech o digitalizaci v průmyslové výrobě, jako je internet věcí (IoT), digitální dvojče, cloudová technologie nebo 5G.

S našimi chytrými produkty můžete přímo v cloudu používat data z rozvaděče. Pomocí ekosystému PLCnext Technology můžete programovat chytrá automatizační řešení otevřeně a bezpečně. S kompletním řešením COMPLETE line při konstrukci rozvaděčů budete konzistentně prostřednictvím dat optimalizovat procesy od projektování až po výrobu.

Srdečně vás zveme na veletrh SPS 2019

Ponořte se do světa digitalizace. Zjistěte, jak Průmysl 4.0 pro vaše použití vytváří skutečnou přidanou hodnotu. Na veletrhu SPS získáte od našich odborníků informace o produktech, systémech a řešeních pro chytrý svět.

Další informace, jak se připravit na svou návštěvu na veletrhu, najdete zde. V případě dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat na adrese www.phoenixcontact.com.

Zde můžete získat vstupenku zdarma:

Zajistěte si vstupenku na veletrh SPS 2019 zdarma

U společnosti PHOENIX CONTACT si můžete naživo prohlédnout komponenty automatizačních technologií.

Ulrich Leidecker (ředitel obchodní jednotky řízení a automatizace průmyslu): „S našimi zkušenostmi a řešeními učiníme vaši výrobu schopnou pro budoucnost. Načerpejte u našich kolegů na veletrhu SPS inspiraci.“

Jako váš partner pro chytrou výrobu zítřka čerpáme z desetiletí zkušeností ve strojírenství a automatizaci. Využijte znalosti našich odborníků pro různé úrovně procesů. Zažijte nové způsoby neomezené automatizace. Pojďme společně vytvářet cestu do budoucnosti!

Váš rádce pro SPS – chytrá řešení výroby

Ekosystém pro vaši automatizaci

Představíme vám v našem workshopu otevřený ekosystém PLCnext Technology. Dozvíte se další informace o mnoha nových příležitostech, které toto řešení nabízí. Kromě chytrého hardwaru a softwaru se na veletrhu SPS také seznámíte s výhodami digitálního tržiště PLCnext Store pro vaše použití. Diskutujte s námi o možnostech pro nové obchodní modely.
Ekosystém PLCnext Technology

Kompletní řešení COMPLETE line

Důsledným používáním dat minimalizujete svou námahu při konstrukci rozvaděčů. Využijte vzájemně sladěný systém hardwarových a softwarových komponent. Na veletrhu s vámi projdeme celý proces od optimalizace strojírenství, přes rychlou instalaci až po vývoj nových konceptů při konstrukci rozvaděčů.
COMPLETE line

Chytré produkty

Know-how našich zhruba 2 000 inženýrů z nás dělá průkopníka pro nové produkty, systémy a řešení. Je to ideální výchozí pozice pro digitalizaci ve vaší firmě. Prostřednictvím Proficloud můžete využívat data z rozvaděče pro prediktivní údržbu, např. s chytrým asistenčním systémem pro ochranu před přepětím ImpulseCheck. Nebo se můžete dozvědět o jednopárovém Ethernetu, infrastruktuře pro průmyslovou komunikaci budoucnosti.
Chytrý asistenční systém přepěťové ochrany ImpulseCheck

Ze snímače až do cloudu

Zjistěte, jak nové technologie, jako je jednopárový Ethernet (SPE), Advanced Physical Layer (APL), Time Sensitive Networking (TSN) nebo 5G, mění průmyslovou komunikaci a umožňují zcela nové použití. Přesvědčte se na místě o našich produktech SPE a podívejte se, jak TSN funguje v našich vypínačích.
Komunikační standardy
Bezpečnost IT v Průmyslu 4.0

Váš parner pro chytrou výrobu

Aby se chytré továrny staly skutečností, spolupracujeme na síti a malými krůčky se posunujeme k vizi síťově propojené výroby. Budoucnost utváříme naší prací v různých výborech, např. v platformě Průmyslu 4.0. Příkladem je následující průvodce zabezpečením IT v Průmyslu 4.0 – První kroky k bezpečné výrobě.

Praktické informace pro návštěvníky veletrhu SPS v Norimberku

Úspěšná návštěva veletrhu vyžaduje dobrou přípravu. Všechny organizačně důležité informace o veletrhu jsme pro vás shrnuli v přiloženém dokumentu. Mapka veletrhu vám ukáže, kde nás na norimberském výstavišti najdete.

Všechny relevantní informace o veletrhu najdete také v oficiální aplikaci veletrhu, kterou můžete stáhnout do zařízení se systémy Android nebo iOS.

Praktické informace pro návštěvníky veletrhu SPS v Norimberku

Vstupenka na veletrh zdarma

Získejte zdarma vstupenku na veletrh SPS 2019.

Vyplňte prosím sousední formulář.

Zanedlouho pak vám e-mailem zašleme kód vstupenky.