Kontakt

Kontaktujte nás Jsme vám na blízku

Pro kontakt s námi využijte následující možnosti:

Zavolejte nám

Jsme tu pro vás.

Oblast specializace/ region

Email

Telefon - pevná linka

Mobil

Technická podpora
Martin Jeřábek technický specialista, podpora pro oblast PCB konektorů mjerabek@phoenixcontact.com 531 015 722 +420 724 751 747
Produktoví inženýři - specializovaná technická podpora
Jiří Kaňa přepěťové ochrany, zdroje, relé, oddělovače jkana@phoenixcontact.cz 531 015 729 + 420 727 830 209
Tomáš Žák automatizace tomaszak@phoenixcontact.cz 531 015 717 + 420 702 214 853
Josef Růžek elektromobilita jruzek@phoenixcontact.cz 531 015 762 + 420 702 213 814
Vojtěch Svoboda tisková řešení, svorky a nářadí vsvoboda@phoenixcontact.cz 531 015 741 +420 724 117 948
Roman Steiger automatizace rsteiger@phoenixcontact.com 531 015 736 +420 725 841 037
Produktoví manažeři
Přemysl Brož svorky, těžké konektory, tiskárny a nářadí pbroz@phoenixcontact.com 531 015 726 +420 725 825 957
Roman Částek konektory desek plošných spojů rcastek@phoenixcontact.com 531 015 722 +420 724 762 501
Václav Mimráček průmyslová automatizace vmimracek@phoenixcontact.cz 531 015 718 +420 724 046 668
Jiří Prchal přepěťové ochrany, zdroje, relé, oddělovače jprchal@phoenixcontact.com 531 015 731 +420 724 097 688
Regionální manažeři
Petr Stach Praha, Střední Čechy, část Západních Čech pstach@phoenixcontact.com +420 602 766 942
Jan Bauer Jižní Čechy, Západní Čechy jbauer@phoenixcontact.cz +420 602 516 032
Petr Zajíček Východní Čechy, Vysočina pzajicek@phoenixcontact.cz +420 702 207 008
Ladislav Kasal Severní Morava lkasal@phoenixcontact.cz + 420 724 257 265
David Šanca Jižní Morava dsanca@phoenixcontact.cz + 420 602 676 030
Tomáš Sýkora Východní Čechy, Severní Čechy tsykora@phoenixcontact.com + 420 724 272 171
Martin Gottvald klíčoví zákazníci mgottvald@phoenixcontact.cz +420 602 516 031