De QUINT-HP-UPS voor wandmontage, met IQ Technology en de bijpassende externe accumodule zorgt voor maximale systeembeschikbaarheid. De onlinetopologie met een zuivere sinusgolf voorziet uw AC-belastingen betrouwbaar van een perfecte spanning bij vermogens van 1,5 tot 2,5 kVA.
QUINT-HP-UPS/230AC/2.5KVA/PT
-
Onderbrekingsvrije voeding
1136815
QUINT AC UPS, IQ Technology, Wandmontage, Ingang: 230 V AC, uitgang: 230 V AC / 2500 VA. Voor gebruik zijn minstens 2x 1133819 vereist.. Het product wordt voorbereid op de Cyber Resilience Act (CRA).
Voor de werking van dit artikel zijn aanvullende artikelen nodig.
Naar het noodzakelijke toebehoren
Gratis download beschikbaar.
Downloads
Productdetails
| Opmerking met betrekking tot de toepassing | |
| Opmerking met betrekking tot de toepassing | Zoals de zaken er nu voorstaan, bereiden we het product zo voor dat het vanaf 11 december 2027 zal voldoen aan de eisen van de Cyber Resilience Act van de EU (CRA), op basis van de informatie die momenteel over de CRA beschikbaar is. |
| Algemeen | |
| Opmerking accu | Er zijn minstens 2 accumodules QUINT-HP-BAT/PB/48DC/7.0AH/PT (1133819) nodig voor een goede werking van de UPS. Voor langere overbruggingstijden moet altijd het veelvoud van 2 accumodules op de UPS worden aangesloten (2, 4, 6, 8 of 10). Er kunnen maximaal 10 accu's worden aangesloten op één UPS. |
| ingangsspanning | 200 V AC -10 % / +20 % |
| 210 V AC -15 % / +20 % | |
| 220 V AC -15 % / +20 % | |
| 230 V AC -20 % / +15 % | |
| 240 V AC -20 % / +10 % | |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| frequentiebereik (fN) | 47,5 Hz ... 52,5 Hz |
| 57 Hz ... 63 Hz | |
| Bypass-zekering | 25 A T 250 V |
| toelaatbare voorzekering | B25 C25 |
| stroomopname | nom. 15,2 A (200 V AC) |
| nom. 14,5 A (210 V AC) | |
| nom. 13,8 A (220 V AC) | |
| nom. 13,2 A (230 V AC) | |
| nom. 12,7 A (240 V AC) | |
| max. 21,3 A (200 V AC) | |
| max. 21,4 A (210 V AC) | |
| max. 20,5 A (220 V AC) | |
| max. 20,8 A (230 V AC) | |
| max. 19,9 A (240 V AC) | |
| Dimensionering kortstondige stroomvastheid Icw | 6 kA |
| Classificatie volgens IEC 62040-3 | VFI-SS-111 |
| rendement | > 95 % (100 % belasting, accu opgeladen) |
| > 89 % (100 % belasting, accu opgeladen) | |
| Schijnvermogen | 2500 VA |
| effectief vermogen | 2250 W |
| Vermogensfactor | 0,9 |
| Crest-factor | 2,8 |
| omschakeltijd | 0 ms |
| parallelschakelbaar | ja |
| max. 3 | |
| in serie schakelbaar | nee |
| overbelastingsbestendigheid netbedrijf | 120 % ... 150 % (20 s / 5 s, daarna overschakelen naar bypassmodus) |
| overbelastingsbestendigheid accubedrijf | 120 % ... 150 % (20 sec / 5 sec, daarna uitschakeling) |
| overbelastingsbestendigheid Bypassmodus | 120 % ... 150 % (Permanent / 20 s, daarna uitschakeling) |
| Dimensionering kortstondige stroomvastheid Icw | 6 kA |
| netbedrijf | |
| uitgangsspanning | 200 V AC ±2 % |
| 210 V AC ±2 % | |
| 220 V AC ±2 % | |
| 230 V AC ±2 % | |
| 240 V AC ±2 % | |
| Vorm van de uitgangsspanning | zuivere sinus |
| uitgangsstroom | nom. 12,5 A (200 V AC) |
| nom. 11,9 A (210 V AC) | |
| nom. 11,4 A (220 V AC) | |
| nom. 10,9 A (230 V AC) | |
| statische Boost (Istat.Boost) | nom. 10,4 A (240 V AC) |
| Vermogensdissipatie nullast maximaal | 10 W |
| Vermogensdissipatie nominale belasting maximaal | < 100 W (100 % belasting, accu opgeladen) |
| Nominale uitgangsfrequentie | 50 Hz |
| 60 Hz | |
| ±0,5 % (Uitgangsfrequentietolerantie) | |
| Elektronische stroombegrenzing | > 2,5 x Output: Current nom. (> 200 ms) |
| Accubedrijf | |
| Vermogensdissipatie nullast maximaal | 10 W |
| Vermogensdissipatie nominale belasting maximaal | 275 W (100 % belasting, accu opgeladen) |
| Nominale uitgangsfrequentie | 50 Hz |
| 60 Hz | |
| ±0,5 % (Uitgangsfrequentietolerantie) | |
| vervormingsfactor (THD) | < 3 % (lineaire belasting) |
| < 8 % (niet-lineaire belasting) | |
| Elektronische stroombegrenzing | > 2,5 x Output: Current nom. (> 200 ms) |
| Ingang | |
| ingangsspanning | 48 V DC |
| max. 60 V DC | |
| Ingangsstroom | max. 40 A |
| nominaal capaciteitsbereik | 7 Ah ... 200 Ah |
| laadstroom | max. 10 A |
| Uitgang | |
| kortsluitstroom | 650 A (< 1,5 ms) |
| Algemeen | |
| parallelschakelbaar | ja |
| max. 5 (Per batterijstreng) | |
| in serie schakelbaar | nee |
| IQ-Technology | ja |
| toelaatbare voorzekering | 40 A |
| Temperatuursensor | ja |
| Ingang | |
| positie | 1.x |
| Codering | 1.1 (L), 1.2 (N), 1.3 () |
| Aansluittechniek | |
| Poolcodering | 1.1 (L), 1.2 (N), 1.3 () |
| Aderaansluiting | |
| aansluitmethode | Push-in-aansluiting |
| massief (Klem) | 2,5 mm² ... 6 mm² |
| flexibel (Klemme) | 2,5 mm² ... 6 mm² |
| flexibel met adereindhuls met en zonder kunststofhuls (Klem) | 2,5 mm² ... 4 mm² |
| flexibel met adereindhuls met kunststofhuls (Klem) | 2,5 mm² ... 4 mm² |
| AWG (Klem) | 14 ... 10 (Cu) |
| Striplengte (starr/flexibel) | 10 mm (Stug/flexibel/adereindhuls) |
| Uitgang | |
| positie | 2.x |
| Codering | 2.1 (L), 2.2 (N), 2.3 () |
| Aansluittechniek | |
| Poolcodering | 2.1 (L), 2.2 (N), 2.3 () |
| Aderaansluiting | |
| aansluitmethode | Push-in-aansluiting |
| massief (Klem) | 2,5 mm² ... 6 mm² |
| flexibel (Klemme) | 2,5 mm² ... 6 mm² |
| flexibel met adereindhuls met en zonder kunststofhuls (Klem) | 2,5 mm² ... 4 mm² |
| flexibel met adereindhuls met kunststofhuls (Klem) | 2,5 mm² ... 4 mm² |
| AWG (Klem) | 14 ... 10 (Cu) |
| Striplengte (starr/flexibel) | 10 mm (Stug/flexibel/adereindhuls) |
| Uitgang | |
| positie | 2.x |
| Codering | 2.4 (L'), 2.5 (N), 2.6 () |
| Aansluittechniek | |
| Poolcodering | 2.4 (L'), 2.5 (N), 2.6 () |
| Aderaansluiting | |
| aansluitmethode | Push-in-aansluiting |
| massief (Klem) | 2,5 mm² ... 6 mm² |
| flexibel (Klemme) | 2,5 mm² ... 6 mm² |
| flexibel met adereindhuls met en zonder kunststofhuls (Klem) | 2,5 mm² ... 4 mm² |
| flexibel met adereindhuls met kunststofhuls (Klem) | 2,5 mm² ... 4 mm² |
| AWG (Klem) | 14 ... 10 (Cu) |
| Striplengte (starr/flexibel) | 15 mm (Stug/flexibel/adereindhuls) |
| Accu | |
| positie | 4.x |
| Codering | 4.1, 4.2; 4.3, 4.4 |
| Aansluittechniek | |
| Poolcodering | 4.1 (+), 4.2 (-), 4.3 (+), 4.4 (-) |
| Aderaansluiting | |
| aansluitmethode | Push-in-aansluiting |
| massief (Klem) | 6 mm² ... 16 mm² |
| flexibel (Klemme) | 6 mm² ... 16 mm² |
| flexibel met adereindhuls met en zonder kunststofhuls (Klem) | 6 mm² ... 16 mm² |
| flexibel met adereindhuls met kunststofhuls (Klem) | 6 mm² ... 16 mm² |
| AWG (Klem) | 8 ... 6 (Cu) |
| Striplengte (starr/flexibel) | 18 mm (Stug/flexibel/adereindhuls) |
| Signaal | |
| positie | 3.x |
| Codering | 3.1 ... 3.9 |
| Aansluittechniek | |
| Poolcodering | 3.1 (Alarm), 3.2 (Bat.-Mode), 3.3 (Power Good), 3.4 (Ready), 3.5 (P>Pn), 3.6 (Service Required), 3.7 (Bat.-Start), 3.8 (Remote), 3.9 (SGnd) |
| Aderaansluiting | |
| aansluitmethode | Push-in-aansluiting |
| massief (Klem) | 0,2 mm² ... 4 mm² |
| flexibel (Klemme) | 0,2 mm² ... 4 mm² |
| flexibel met adereindhuls met en zonder kunststofhuls (Klem) | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| flexibel met adereindhuls met kunststofhuls (Klem) | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| AWG (Klem) | 24 ... 12 (Cu) |
| Striplengte (starr/flexibel) | 10 mm (Stug/flexibel/adereindhuls) |
| Communicatie | |
| positie | 5.x |
| Codering | 5.1 ... 5.3 |
| Aansluittechniek | |
| Poolcodering | 5.1 (LIN), 5.2 (Parallel Port), 5.3 (Parallel Port) |
| Aderaansluiting | |
| aansluitmethode | RJ45 |
| Communicatie-interface | |
| Interface | Communicatie-interface accumodule |
| Aantal interfaces | 1 |
| Aansluitmethode | RJ45 |
| positie | 5.x |
| Vergrendeling | Vergrendelingshaak |
| overdrachtsmedium | Twisted-Pair 4x2 |
| Communicatie-interface | |
| Interface | Communicatie-interface parallel lopend |
| Aantal interfaces | 2 |
| Aansluitmethode | RJ45 |
| positie | 5.x |
| Vergrendeling | Vergrendelingshaak |
| overdrachtsmedium | Twisted-Pair 4x2 |
| Signaalingang Bat.-Start | |
| benaming signalering | Bat.-Start |
| positie | 3.x |
| Poolcodering | 3.7 (Bat.-Start) |
| low-signaal | verbinding naar SGnd met < 2,7 kΩ |
| high-signaal | open (> 200 kΩ tussen Bat.-Start en SGnd) |
| Signaalingang Remote | |
| benaming signalering | Remote |
| positie | 3.x |
| Poolcodering | 3.8 (Remote) |
| low-signaal | verbinding naar SGnd met < 2,7 kΩ |
| high-signaal | open (> 35 kΩ tussen Remote en SGnd) |
| Signaaluitgang Alarm | |
| positie | 3.x |
| benaming signalering | Alarm |
| Poolcodering | 3.1 (Alarm) |
| schakeluitgang | Transistoruitgang, actief |
| uitgangsspanning | 24 V |
| continue belastingsstroom | ≤ 20 mA |
| Signaaluitgang Battery Mode | |
| positie | 3.x |
| benaming signalering | Bat.-Mode |
| Poolcodering | 3.2 (Bat.-Mode) |
| schakeluitgang | Transistoruitgang, actief |
| uitgangsspanning | 24 V |
| continue belastingsstroom | ≤ 20 mA |
| Signaaluitgang Power Good | |
| positie | 3.x |
| benaming signalering | Power Good |
| Poolcodering | 3.3 (Power Good) |
| schakeluitgang | Transistoruitgang, actief |
| uitgangsspanning | 24 V |
| continue belastingsstroom | ≤ 20 mA |
| Signaaluitgang Ready | |
| positie | 3.x |
| benaming signalering | Ready |
| Poolcodering | 3.4 (Ready) |
| schakeluitgang | Transistoruitgang, actief |
| uitgangsspanning | 24 V |
| continue belastingsstroom | ≤ 20 mA |
| Signaaluitgang P > PN | |
| positie | 3.x |
| benaming signalering | P>Pn |
| Poolcodering | 3.5 (P>Pn) |
| schakeluitgang | Transistoruitgang, actief |
| uitgangsspanning | 24 V |
| continue belastingsstroom | ≤ 20 mA |
| Signaaluitgang Service Required | |
| positie | 3.x |
| benaming signalering | Service Required |
| Poolcodering | 3.6 (Service Required) |
| schakeluitgang | Transistoruitgang, actief |
| uitgangsspanning | 24 V |
| continue belastingsstroom | ≤ 20 mA |
| Signaalaarding SGnd | |
| functie | Signaalaarding |
| referentiepotentiaal | voor de signaalingangen en signaaluitgangen |
| Producttype | AC-UPS |
| Productfamilie | QUINT AC UPS |
| Bijzondere eigenschappen | Het product wordt voorbereid op de Cyber Resilience Act (CRA) |
| Isolatie-eigenschappen | |
| Beveiligingsklasse | I |
| Overspanningscategorie | II |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Artikelafmetingen | |
| Breedte | 188 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| diepte | 143 mm |
| Boorgat | |
| Diameter | 5,5 mm |
| Inbouwmaat | |
| Inbouwafstand rechts/links | 0 mm / 0 mm |
| Inbouwafstand boven/onder | 50 mm / 50 mm |
| montagetechniek | Wandmontage |
| Omgevingsomstandigheden | |
| beschermklasse | IP20 |
| omgevingstemperatuur (bedrijf) | -25 °C ... 60 °C (> 50 °C: 2,5 % / K) |
| Omgevingstemperatuur (opslag/transport) | -40 °C ... 85 °C |
| Inzethoogte | ≤ 4000 m (> 1000 m: 3 % / 1000 m) |
| max. toel. luchtvochtigheid (bedrijf) | ≤ 95 % |
| schokken | 30g in elke richting, volgens IEC 60068-2-27 |
| trillingen (bedrijf) | 5 Hz ... 100 Hz, 0,7g (EN 60068-2-6) |
| Onderbrekingsvrije voedingssystemen | |
| normcode | Onderbrekingsvrije voedingssystemen |
| normen/bepalingen | EN 62040-1 |
| EN 62040-2 | |
| elektromagnetische compatibiliteit | conformiteit met EMC-richtlijn 2014/30/EU |
| Laagspanningsrichtlijn | conform de NSR-richtlijn 2014/35/EU |
| Ontlading statische elektriciteit | |
| normen / bepalingen | EN 61000-4-2 |
| Ontlading statische elektriciteit | |
| Contactontlading | ± 6 kV |
| luchtontlading | ± 8 kV |
| Opmerking | criterium A |
| Elektromagnetisch HF-veld | |
| normen / bepalingen | EN 61000-4-3 |
| Elektromagnetisch HF-veld | |
| frequentiebereik | 80 MHz ... 6 GHz |
| Testveldsterkte | 10 V/m |
| Opmerking | criterium A |
| Snelle transiënten (Burst) | |
| normen / bepalingen | EN 61000-4-4 |
| Snelle transiënten (Burst) | |
| Ingang | ± 2 kV |
| ± 2 kV | |
| uitgang | ± 2 kV |
| signaal | ± 2 kV |
| ± 2 kV (Communicatie parallel lopend, accumodule) | |
| Opmerking | criterium A |
| Stootspanningsbelasting (surge) | |
| normen / bepalingen | EN 61000-4-5 |
| Stootspanningsbelasting (surge) | |
| ingang/uitgang | ± 1 kV (symmetrisch) |
| ± 2 kV (asymmetrisch) | |
| signaal | 1 kV (asymmetrisch) |
| Opmerking | criterium A |
| ingang/uitgang | ± 1 kV (symmetrisch) |
| ± 2 kV (asymmetrisch) | |
| Adergebonden beïnvloeding | |
| normen / bepalingen | EN 61000-4-6 |
| Adergebonden beïnvloeding | |
| frequentiebereik | 0,15 MHz ... 80 MHz |
| signaal | 10 V (asymmetrisch) |
| Opmerking | criterium A |
| Magnetisch veld met energietechnische frequentie | |
| normen / bepalingen | EN 61000-4-8 |
| frequentie | 50 Hz |
| Signaal | 30 A/m |
| Opmerking | criterium A |
| Harmonischen en tussenharmonische | |
| normen / bepalingen | EN 61000-4-13 |
| Harmonischen en tussenharmonische | |
| frequentiebereik | 140 Hz ... 360 Hz |
| signaal | 10 V |
| Opmerking | criterium A |
| Criteria | |
| criterium A | Normale werking binnen de vastgelegde grenzen. |
| criterium B | Tijdelijk gevaar voor de werking, die het apparaat zelf weer corrigeert. |
| Artikelnummer | 1136815 |
| Verpakkingseenheid | 1 Stuks |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 Stuks |
| Verkoopcode | CMUW15 |
| Productcode | CMUW15 |
| GTIN | 4063151073121 |
| Gewicht per stuk (inclusief verpakking) | 5.936 g |
| Gewicht per stuk (exclusief verpakking) | 5.400 g |
| Douanetariefnummer | 85371091 |
| Land van herkomst | DE |
ECLASS
| ECLASS-13.0 | 27040705 |
| ECLASS-15.0 | 27040705 |
ETIM
| ETIM 10.0 | EC000382 |
UNSPSC
| UNSPSC 21.0 | 39121000 |
| EU RoHS | |
| Voldoet aan de eisen van de RoHS-richtlijn | Ja (Geen uitzonderingsregelingen) |
| China RoHS | |
| Environment friendly use period (EFUP) |
EFUP-E
Geen gevaarlijke stoffen boven de grenswaarden
|
| EU REACH SVHC | |
| Aanduiding van REACH-kandidaatstof (CAS-nr.) | Geen stof met een massafractie van meer dan 0,1 % |
| EF3.1 Klimaatverandering | |
| CO2e kg | 167,543 kg CO2e |
Compatibele producten
Uw voordelen
Zuivere sinuscurve in normaal en accubedrijf
Parallel schakelbaar voor vermogensverhoging, redundantie of voor een 3-AC systeem
Starten vanuit de batterijopslag ook zonder ingangsnet mogelijk
Communicatieplatform: Com.board met USB- of seriële interface
Compacte bouwvorm dankzij actieve koeling
PHOENIX CONTACT B.V.
Hengelder 56, 6902 PA Zevenaar, Postbus 246, 6900 AE Zevenaar